אורלי ניצן

                                                                            

שלום, ואני שמחה שקפצת לבקר.

שמי אורלי ניצן ואני עוסקת בריפוי אנרגטי. ריפוי לגוף, לבית, ליחסים, למצבים. כבר שנים רבות אני עוסקת בתפעול של אנרגיה ועוד זוכרת את הימים שזו נחשבה מילה שלא כדאי לבטא בקול. יש לי תואר שני, רשיון הוראה לתיכון, ואוסף של תעודות . קיבלתי פרסים והצטינות. פעם זה היה נראה לי חשוב. היום מה שחשוב לי זה לפתח גישה לתבונה אינסופית, שנמצאת בתוכנו ויכולה להנחות אותנו. כבר שנים רבות אני מתעסקת בתחביב: קוסמולוגיה סינית. הסינים הקדמונים אומרים: "העוסק בלימודים מוסיף מדי יום. העוסק בדרך- גורע מדי יום". לפעמים עודף ידע יכול להסתיר נקודת מבט רעננה והקשבה למה שמביא הרגע. זה עלול להפריע ביחסים ועלול למנוע מתובנה חדשה להתגלות.

אני מתעסקת במה שמרגש אותי ומשפיע על חיי ועל חייהם של אנשים אחרים. הולכת לאן שהלב שולח. אני חושבת שהכל ביקום מחובר ואלה רק אנחנו שעושים הפרדה בין הדברים. גם הגוף וגם הטבע הם מערכת מאוחדת, שיש בה מחזוריות, תלות הדדית בין המרכיבים, והיא נמצאת בשינוי מתמיד. שניהם מונעים ע"י אנרגית החיים.

התחלתי את חיי הבוגרים כיועצת חינוכית. אח"כ למדתי אבחון וטיפול בליקויי למידה והנחיית קבוצות הורים. במקביל, היות שתמיד אהבתי אסתטיקה וארוח, כל השנים לצד העבודה החינוכית, עסקתי גם בעיצוב בתים והתענגתי על אסתטיקה וארוח. מאוחר יותר למדתי עיצוב פנים בצורה רשמית והנה קבלתי עוד תעודה. בעבר, לא חשבתי שיש משמעות לבחירות שלי. מתוך בורות, לא ראיתי את הקשר בין תחומי העיסוק לבין תאריך הלידה שלי .

בעקבות שינוי גדול שזימנתי לחיי, הרגשתי שהקרקע תחתי זזה והשמים נופלים. זה גרם לי לשים סימני שאלה על כל מה שידעתי וחשבתי. התבוננות פנימית הביאה אותי לראות שבמשך זמן ארוך הצטיינתי במילוי צרכים של אחרים. דחפתי אותם לממש עצמם. דבר זה בחלקו הזין אותי ומילא אותי סיפוק ובחלקו יצר חור פנימי הולך וגדל, מן תחושה של חייה-מתה. בהדרגה האור בעיני התעמעם. היום אני מבינה שאני לא הייתי בחיי. לא ידעתי מה אני, מה אני רוצה. גם לא התעסקתי בזה כל-כך. היה לי קל יותר לברוח לעיסוק ב'מה אחרים רוצים'. זה היה אזור הנוחות שלי. עברתי נקודת מפנה, שאני מכנה אותה: "התקופה שהכד נפל", המים נשפכו, היה מקום למים חדשים להיכנס ופתאום התחלתי לראות. בהדרגה החלו תובנות להגיע, מסרים.

מבחינה מקצועית, החלטתי להשאר נאמנה רק למה שמדויק לי. לשמחתי יכולתי להרשות לעצמי להיות בחיפוש. היה רעב גדול לחקירה עצמית עמוקה יותר ולהבנה איך היקום עובד. וכשרעבים היקום שולח מזון. קראתי ספרי רוח, הלכתי לסדנאות להתפתחות אישית, מה שכל-כך הפחיד כל השנים, הפך ל"מה בכך". המקום הפתוח, החוקר, הלומד והמתבונן מאפשר כל יום לחדש להגיע, מאפשר תחושה נפלאה שכל האפשרויות פתוחות.

בשנים האחרונות הובילו אותי החיים להתמקד בריפוי אנרגטי. קשיים, כאבים ומצוקות של אנשים נעלמים באופן פתאומי או בהדרגה, ככל שמשתחררות החסימות. עברתי דרך ארוכה, מרתקת. בזכות הצמיחה, שכבות נוספות במציאות החבויה הולכות ומתגלות. דברים מתחברים ואני נוכחת בתאום של הטבע. כדברי השועל בספרו של סנט אכזופרי: "מה שחשוב באמת-סמוי מן העין ".

....................................................
כאן ניתן לקרוא על נתוח תאריך הלידה
כאן ניתן לקרוא עוד על השיטה לסיוע בקבלת החלטות, ולהגברת המודעות.
....................................................

אורלי ניצן – בעלת תואר שני, מאוניברסיטת מונטקלייר בארה"ב ,תואר ראשון ותעודת הוראה מטעם אוניברסיטת בר אילן. בשני העשורים האחרונים עבדתי כמעצבת פנים, בתכנון בתים פרטיים ודירות. בנוסף ללימודי עיצוב פנים, אני בוגרת לימודי מטפיזיקה ותורות המזרח. יועצת פנג שואי קלאסי ומטפיסיקה סינית בכירה.

,בנוסף ללימודים הפורמאליים ולתעודות, אני אוטודידקטית ותלמידה נצחית. מבצעת נתוחי עומק, לפי החכמה העתיקה: מטפיסיקה סינית, חכמה בודהיסטית   אניאגרם, נומרולוגיה קבלית, NLP, תטא הילינג, אי-צ'ינג, טארות, ביואורגונומי.

במטפיסיקה סינית, אני משתמשת בשיטות הבאות:

  • פאנג שואי קלאסי.
  • אסטרולוגיה סינית: עפ"י השמש (BAZI) ועפ"י הירח (ZI WEI DOU SHU).
  • נומרולוגיה סינית. אבחון וחיזוי כדי לפעול בעיתוי נכון: מתי לפרסם, מתי להרחיב את העסק, להיכן לא מומלץ לנסוע בזמן מסוים, וכו'.
  • DATE SELECTION- בחירת תאריך מיטיב לשיפוץ, לפגישה עסקית, לנסיעה, לחתונה, למעבר דירה, לתחילת דיאטה וכו'.
  • XUAN KONG DAGUA – לבחירת מיקום מיטיב, לקביעת פתחים בבתים ובעסקים.
  • QI MEN DUN JIA (סוד הדלתות הנעלמות). לקידום החלטות אסטרטגיות: השקת מוצר חדש, יתרון בראיון עבודה, רכישת נדל"ן, בקשת הלוואה. אבחון הסביבה המקיפה את הבית: נוסחאות מים (אבחון מיקום וכיוון זרימת אנרגית שפע אל הנכס) והרים (מיקום וצורות הרים או מבנים בסביבת הבית, כקובעים איכות אנרגטית בסביבה).
  • ZI BAI JUE – נוסחאות מתקדמות שמאפשרות אבחון בית גם כשלא ידוע העידן.
  • אי-צ'ינג (ספר התמורות)- לסיוע בקבלת החלטות המתאימות לאופן ההתנהלות המומלץ לאדם מסוים בעיתוי מסוים.

אני אמא לשלושה בנים מופלאים, המעניקים אושר גדול.
.......................................

תודה שקפצת לבקר באתר, זה אינו מובן מאליו. אולי זה מראה על פתיחות, אולי על בשלות. אני חשה שאין מקריות ביקום. הכל מדויק ומגיע לאדם הנכון, בזמן הנכון. הסינים אומרים: "כשהתלמיד מוכן, המורה בא". המורה יכול להיות אדם, מצב, ארוע, סרט או מאמר. כל דבר שיביא אליך תובנה חדשה, משהו חדש, שמדויק עבורך לרגע הזה.
כדי לקרוא עוד, אפשר לשוטט בבלוג, בלשוניות "ביואורגונומי", "ייעוץ אישי", "החזון" ובעצם לסמוך על הדחף הטבעי, לשוטט בין הדפים, לאן שהוא מוליך אותך.

להתראות ואני מאחלת לך קלות והצלחה,

באהבה,

אורלי

....................................................................

תמונות

הרצאה באספה השנתית של אגודת אדריכלי הפנים: "לגור בבית שדואג לך ודוחף אותך קדימה".

........................................................................................................................

בהרצאה על פאנג שואי

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

........................................................................................................................

בהתייעצות עם עם מאסטר יאפ מהמזרח

................................................................................................

לקוחות מספרים